služby

FACE MAPPING – ANALÝZA PLETI – 700Kč

Tato služba slouží k nastavení domácí péče o pleť a naplánování profesionálního ošetření dle aktuálního stavu pleti a požadavků klienta.

Při nákupu produktů je tato služba zdarma a je součástí každého ošetření.

 

PRO SKIN 30 – 1700Kč

V tomto půlhodinovém ošetření se zaměřuji na rešení primárního problému nebo ho využiji jako expres nástavbu klasického ošetření před důležitou společenskou událostí.

Ideální volba služby pro děti-juniory.

PLATON – STUDENÁ PLAZMA –1700Kč

Estetický přísroj, který vytváří mezi pletí a keramickým hrotem ionizovaný plyn -plazmu, který sterilizuje pokožku, stimuluje regeneraci a hojení, posiluje epidermální bariéru a snižuje záněty při akné.

Doporučení v kůře alespoň tří ošetření po týdnu – zvýhodněná cena 1500kč

 

PRO SKIN 60 – 1900 Kč

Velmi relaxační ale zároveň efektivní ošetření pleti, kde mohu důkladněji s pletí pracovat a dosáhnout kýžených výsledků. V rámci ošetření je samozřejmostí důkladné dvojí čištění, analýza pleti, exfoliace, doprovodné čištění profesionální ultrazvukovou špachtlí, masáž pleti, hloubkové ošetření, dotyková terapie, dermální vrstvení.

Součástí ošetření je úprava obočí i barvení.

PRO RETINOL – 2800 Kč

Tato nová třífázová kombinace exfoliace, nanoinfuze a síla retinolu pro masivní výsledky exfoliace dopomůže k jasnější a mladistvější pleti pokud řešíte hyperpigmentaci nebo předčasné známky stárnutí pleti. Již po prvním ošetření redukuje linky a vrásky, zanechává pevnou, projasněnou a hladkou pleť.

PRO POWER PEEL 30 – 2000 Kč

Šetrný chemický peeling Dermalogica® je unikátní kombinací míchání a vrtsvení kyselin, kde se mohu zaměřit na negativní projevy pleti jako je akné, pigmentace, jemné vrásky a jiné, ať už viditelné, nebo pocitové vjemy.

Toto ošetření obsahuje dvojí čistění, analýzu pleti, aplikaci peelingu a dermální vrstvení.

PRO POWER PEEL 60 – 2600Kč

Šetrný chemický peeling Dermalogica® je unikátní kombinací míchání a vrtsvení kyselin, kde se mohu zaměřit na negativní projevy pleti jako je akné, pigmentace, jemné vrásky a jiné, ať už viditelné, nebo pocitové vjemy. Toto ošetření zahrnuje dvojí čistění, analýzu pleti, aplikaci peelingu, zklidňující masku v kombinaci se zvoleným sérem, dotykovou terapii a finální dermální vrstvení.

Chemický peeling doporučuji v kůře 3–6 ošetření. Po tomto ošetření se nemusíte obávat masivního rudnutí, loupání kůže a podobně, tudíž Vás dočasně nevyřadí z běžného života. Jde o velmi šetrné, ale přesto aktivní ošetření.

NANO INFUZE – 2800 Kč

nanojehličkování

Neinvazivní a bezbolestné ošetření aplikačním perem s jednorázovým nástavcem obsahujícím nano hroty (pyramidy). Toto ošetření může být alternativou pro ty co vyžadují častější ošetření a nebo mají kontraindikace k mikrojehličkování.

Nanojehličkování podpoří hydrataci a celkové uhlazení a jas ihned po ošetření.

MICRO NEEDLING – 3500 Kč

Mikrojehličkování je bezpečná, šetrná a velmi aktivní mezoterapie, která zlepší vzhled, strukturu a pružnost pleti.
Ošetření stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští omlazující proces – zpevnění, vyhlazení jemných vrásek, léčbu jizev, akné, hyperpigmentace.

Aplikační pero vytváří mikro kanálky pro snadnější průnik séra Pro Restore Dermalogica®, které je speciálně vytvořeno pro tento typ ošetření. Sérum si odnášíte domů pro podporu maximálních výsledků.

Ideální opakování 4 ošetření dle výsledků – tvorba kolagenu může pokračovat i déle než 6 měsíců.

PRO SKIN + PLATON – 2500 Kč

Kombinace ošetření Pro Skin 60 a přídavek přístroje studené plazmy pro lepší ,,otevření,, pleti a prostupnost aktivních látek se zaměřením na jednu oblast – oči, rty, nosoretní rýha, čelo.

Pro efektivní zpevnění, omlazení, potlačení pigmentace či zánětlivosti doporučuji samostatné ošetření plazmou v kůře minimálně tří.